Myjnia samochodowa

Zakres usług myjni samochodowej:

Mycie mechaniczne
Mycie pojazdu odbywa się za pomocą nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej maszyny włoskiej firmy Ceccato. W zależności od upodobań do wyboru mamy trzy programy w trzech różnych przedziałach cenowych. Przed wjazdem na mycie maszynowe, każdy pojazd jest myty bezdotykową myjnią wysokociśnieniową Karcher, co zapobiega tworzeniu się rys na lakierze, mogących powstać przy myciu maszynowym. Pojazd wjeżdżający na mycie maszynowe jest praktycznie już czysty, przez co nie dochodzi do uszkodzeń lakieru przez maszynę. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach przeznaczonych tylko i wyłącznie do profesjonalnych myjni samochodowych.

Mycie ręczne
Świadczymy usługi ręcznego mycia różnego rodzaju pojazdów specjalistycznych np. podnośników koszowych, koparek, koparko-ładowarek, samochodów terenowych, itp.
Pranie tapicerki
Nasza firma świadczy również usługi prania tapicerki wysokowydajnymi maszynami piorącymi w bardzo przystępnej cenie. Pracujemy tylko i wyłącznie na wysokiej klasy kosmetykach renomowanych firm.
Odkurzanie
Odkurzanie odbywa się za pomocą superwydajnych odkurzaczy marki Hilti. W zależności od upodobań klienta czynność odkurzania można wykonać samodzielnie lub może ją wykonać pracownik naszej myjni.
Pracujemy na najwyzszej jakosci kosmetykach samochodowych, wysokiej klasy maszynach jak

 

Myjnia znajduje się w Głogowie ul. Spichrzowa 3 tel. (076) 835 24 74 - zobacz na mapie.


Wyświetl większą mapę

 
 
  Strony Internetowe Strefa-Reklamy.Pl